KURUMSAL

Mesa Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Tic.Ltd.Şirketi  Sayın Dr.Sadettin CAN , Sayın Dr.Mehmet AYDIN  tarafından 2004 yılında kurulmuştur.

2004 yılında şirketin kuruluş amaçları doğrultusunda hızla büyüyen şirketimiz bünyesinde  Aeropest markası adı altında pest kontrol  hizmetine başlamıştır. Aeropest  pest kontrol  kaliteden ödün vermeden çalışarak büyüme göstermiştir. Halen alanında kaliteden ödün vermeden çalışan ve aranan bir kurum  haline gelmiştir. Her zaman yenilikçi olması sebebiyle Pest kontrol hizmetinde Türkiye’de ilk olan internet ortamında hizmet bilgilerinin ulaşılmasını sağlayan bir yazılım ile gücüne güç katmıştır.

2006 yılında Mesa İlk Yardım Merkezi kurarak faaliyet alanına yeni bir sorumluluk daha eklemiştir.

Ülkemizde kaybettiğimiz insanlarımızın yapılacak basit ilk yardım uygulamalarıyla hayatta kalmalarını hedefleyen bir sorumluluk içindedir. Uzman İlk Yardım Eğitimcileriyle birlikte her insanımıza ilk yardım bilgilerini ulaştırmak için tüm çabasını harcamaktadır.

2012 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı  İstanbul Avrupa Ortak sağlık ve Güvenlik Birimini faaliyete geçirmiştir.  İş ve İşçi Sağlığı alanında yasaların yürürlüğü girmesi neticesine bu alanda da hizmetlerini kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir.

Mesa Sağlık Hizmetlerinin hedefinde hep insan olmuştur. İnsanların rahatlığı ve güvenliği için canla başla hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz,
Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Hizmet ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz,
Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve hizmet  kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin  gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Aradığınız bir şey mi var, yukarıdaki form ile arama yapabilirsiniz.

Kalite Politikamız

Mesa Sağlık, yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Güncel

Weboy