HAKKIMIZDA

Mesa Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Tic.Ltd.Şirketi  2004 yılında kurulmuştur.

2004 yılında şirketin kuruluş amaçları doğrultusunda hızla büyüyen şirketimiz bünyesinde  Aeropest markası adı altında pest kontrol  hizmetine başlamıştır. Aeropest  pest kontrol  kaliteden ödün vermeden çalışarak büyüme göstermiştir. Halen alanında kaliteden ödün vermeden çalışan ve aranan bir kurum  haline gelmiştir. Her zaman yenilikçi olması sebebiyle Pest kontrol hizmetinde Türkiye’de ilk olan internet ortamında hizmet bilgilerinin ulaşılmasını sağlayan bir yazılım ile gücüne güç katmıştır.

2006 yılında Mesa İlk Yardım Merkezi kurarak faaliyet alanına yeni bir sorumluluk daha eklemiştir.

Ülkemizde, kazalarda veya doğal sebeplerden  kaybettiğimiz insanlarımıza ambulans gelene kadarki sürede yapılacakları öğreten ilk yardım kurumu ile uzman İlk Yardım Eğitimcileriyle birlikte ilk yardım bilgilerini ulaştırmak için tüm çabasını harcamaktadır.

2012 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı  İstanbul Avrupa Ortak sağlık ve Güvenlik Birimini faaliyete geçirmiştir.  İş ve İşçi Sağlığı alanında yasaların yürürlüğü girmesi neticesine bu alanda da hizmetlerini kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir.

Mesa Sağlık Hizmetlerinin hedefinde “insan sağlığına direkt ve dolaylı en yüksek katma değeri sağlamak” bulunmaktadır.

Aradığınız bir şey mi var, yukarıdaki form ile arama yapabilirsiniz.

Kalite Politikamız

Mesa Sağlık, yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Güncel

Premium WordPress Themes